Play Fresh pakiety internetowe

Play Fresh to usługa “na kartę”. Skierowana jest głównie do nowych użytkowników Playa, którzy albo przenoszą stary numer do nowego operatora, albo wybierają swój pierwszy numer telefonu.

Starter w Play Fresh jest bezpłatny i zawiera w sobie kwotę 5 złotych, które wydać można na rozmowy, SMSy lub MMSy,wymienne w stosunku jeden do jednego. Dodatkowo, promocja sieci dodaje do pierwszego doładowania kwotę 60 złotych, które wykorzystać można zarówno na wspomniane usługi telekomunikacyjne, jak i dostęp do szybkiego, mobilnego Internetu w technologii 4G, niedostępnej jeszcze u innych operatorów komórkowych.

Internet w taryfie Play Fresh określa się samodzielnie. Zależnie więc od potrzeb lub oczekiwań, użytkownik może swobodnie zwiększać limity transferu danych. Potrzebne są do tego specjalne kody, które znaleźć można na oficjalnej stronie operatora, wraz z cennikiem aktywacji poszczególnych z nich. Każdy z takich pakietów ważny jest przez 30 dni. Co jednak najważniejsze, nawet po wykorzystaniu limitu w czasie miesiąca dostęp do Internetu nie jest ograniczany. Nadal możemy swobodnie przeglądać strony internetowe czy korzystać z portali społecznościowych. Jedynym utrudnieniem będzie tutaj ograniczenie szybkości mobilnego Internetu, jednak będzie on w dalszym ciągu sprawnie działał. Nie trzeba chyba zaznaczać, jak wygodna i atrakcyjna jest to opcja dla wszystkich klientów sieci Play!

Najistotniejszym w tym miejscu jest bez wątpienia fakt, iż zwiększenie transferu w Play nie jest zbyt kosztowne. Za podstawowy pakiet, to jest 25 MB zapłacimy zaledwie 3 złote. Opłata ta będzie naliczana co miesiąc, jeśli zdecydujemy się kontynuować użytkowanie takiego pakietu internetowego. Jeśli zaś chcielibyśmy nieco zwiększyć transfer,m odpowiednio za limity 100, 200 i 500 MB zapłacimy 7, 9 i 15 złotych. Jak widać nie są to koszta zbyt wygórowane, jeśli wziąć pod uwagę nieograniczoną dostępność i znaczną wygodę użytkowania mobilnego Internetu w telefonie komórkowym.

Jednakże Play nie poprzestaje na pakiecie 500 MB. Dla najbardziej wymagających klientów przygotował on ofertę z 1 GB Internetu. Miła niespodzianka czeka na wszystkich tych, którzy zdecydują się z tego transferu skorzystać, bowiem koszt doładowania takiego kodu to jedynie 25 zł za 30 dni użytkowania. Nie trzeba chyba dodawać, iż limit 1 GB to często znacznie więcej niż oferują dostawcy internetu radiowego czy kablowego, do tego jest on dostępny wszędzie tam, gdzie mamy zasięg w telefonie, czyli w 99,9% całego kraju.